TV100 (Okan Bayülgen)

TV100 Canlı İzle

TV100 Ne Zaman Yayına başlıyor? Tv100 Kanal Frekans Bilgileri 3N Medya Yeni Haber Kanalı

Birbirinden ünlü isimlerle anlaşmaya varılan TV100 ne zaman yayına başlıyor? 3N Medya grubu çatısında yayın hayatına başlayacak yeni haber kanalı TV100 Türksat 4A frekansları duyuruldu. Okan Bayülgen başta olmak üzere birçok ünlü isimle anlaşmaya varıldığı belirtiliyor.

Televizyon sektörüne her geçen yıl yeni yerel ve ulusal televizyon kanalları girmektedir. Kısa bir süre önce yeni bir televizyon kanalı olarak TV100’ün yayın hayatına başlayacağı öğrenildi.

TV100’ün kadrosuna Okan Bayülgen’i de kattığı belirtiliyor. Televizyon kanallarının büyük çoğunluğu dizi, sinema filmleri ve gündüz programlarıyla günlerini dolduruyor. Bazıları ise yalnızca haber programı yaparak yayınlarını sürdürmektedir. Hangi formatta olursa olsun bütün televizyon kanallarının temel maksadı izlenme oranını artırmaktır.

Haber Kanalı Formatında Olacak
Yeni bir televizyon kanalı oluşturmak ve bu kanalın sürekli olarak yayın yapmasını sağlamak aynı zamanda çok ciddi bir maddi kaynak gerekmektedir. Haber ağırlıklı bir yayın politikası izleyecek olan işadamı Necat Gülseven’in patronluğunda 3N Medya Grubu bünyesinde TV100 yayına başlayacak. Balıkesir’de yerel bir televizyon kanalı olan TV100, ulusal anlamda yayın haklarına sahip olacak bir televizyon kanalı haline getirilecek.

TV100 Yayın Hayatına Ne Zaman Başlayacak?
Necat Gülseven, 3N Medya Grubu bünyesinde yayın yapacak TV100 için kollarını sıvadı. Medyada karşıt görüş boşluğunu dolduracağı öne sürülen yeni televizyon kanalının genel yayın yönetmenliğini Alican Değer üstlenecek. Program müdürü Olarak Bülent Yılmaz karşımıza çıkarken, kanalın Nisan ayının ikinci haftasında yayına başlayacağı öne sürülmekteydi. Hali hazırda 150 kişilik bir kadroya sahip televizyon kanalında artık son rötuşlar yapılmaya başlandı.

Kilit İsimlerle Anlaşmaya Varıldı

Yayın hayatına iddialı bir başlangıç yapan TV100’ün bünyesinde birbirinden kritik isimler yer alacağı konuşuluyor. Murat Kelkitoğlu’nun yönetiminde son hızıyla çalışmalarını sürdüren televizyon kanalı; Okan Bayülgen, Alican Değer ve Murat Güloğlu gibi ünlü isimlerle anlaşmaya vardı. Özellikle uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat sürdüren Okan Bayülgen dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

TV100 Frekans Bilgileri
TV 100 Kanalı Türksat Frekans Bilgisi:
Kanal Adı: TV 100
Frekans: 12729
Polarisazyon Değeri: V – Dikey
Kapsama: Batı
SR: 30000